Aranżacja wnętrz komercyjnych

Oferta naszej firmy nie ogranicza się do projektowania mieszkań i apartamentów. Specjalizujemy się w działaniach związanych z aranżacją wnętrz komercyjnych – od opracowania projektu, przez realizację prac budowlanych, aż po ustawienie mebli i wykończenie wnętrz.

Jakimi wnętrzami komercyjnymi się zajmujemy?

Pracowaliśmy na różnych powierzchniach komercyjnych – najczęściej były to placówki medyczne, restauracje oraz małe biura. Chęć podejmowania nowych wyzwań pozwoliła nam także na zaprojektowanie wnętrz innych obiektów, takich jak:

  • gabinety,
  • salony fryzjerskie i kosmetyczne,
  • wnętrza hotelowe,
  • przestrzenie typu open space,
  • strefy relaksu, siłownie i obiekty sportowe, np. sale fitness,
  • różnego rodzaju lokale handlowe. 

To tylko niektóre z przeprowadzonych realizacji, podejmiemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje potrzeby, a my jak najszybciej przejdziemy do działania. Jesteśmy otwarci zarówno na małe, jak i duże projekty o różnym stopniu skomplikowania.

Projektując powierzchnie komercyjne analizujemy chłonność i działanie zespołu w przestrzeni, opracowujemy space plan, optymalizujemy wykorzystanie powierzchni. Wszystko po to, aby pracownicy mogli utożsamić się z wizerunkiem marki i poczuć jej klimat. Takie zmiany w organizacji i designie wnętrz najczęściej zwiększają efektywność pracy i znacznie poprawiają atmosferę danego obiektu, bez względu na jego rodzaj i przeznaczenie.

Jak działamy? 

Kompleksowo

Przeorganizowanie usadowienia pracowników lub ich odseparowanie do innych pokoi to wiele prac budowlanych i wykończeniowych. Takie projekty wymagają zmiany tzw. „mikro klimatu” pomieszczenia – w tym celu wyburzamy ściany działowe, stawiamy nowe, przerabiamy instalację wentylacji, klimatyzacji, instalację elektryczną i teletechniczną, ustawiamy biurka na nowo, a na koniec dostosowujemy sprzęt do potrzeb pracowników. W każdym projekcie podejmowane działania są inne, dostosowane do oczekiwań zleceniodawcy. Wszystkie prace przebiegają sprawnie, a niektóre projekty udaje nam się zamknąć nawet w kilka dni.

Profesjonalnie i zgodnie z Twoją wizją

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów budowlanych i doświadczonych projektantów. Zadbamy o to, aby każda osoba przebywająca w odnowionym pomieszczeniu czuła komfort i wygodę. Znając potrzeby naszych klientów, oferujemy doradztwo i chęć pomocy w doborze odpowiednich elementów wnętrz komercyjnych. Wiemy, że część osób chce bardziej ingerować w projekty, inni przekazują nam całą inicjatywę – dostosujemy się do każdego charakteru, aby stworzyć wymarzony lokal. 

Do kontaktu zapraszamy wszystkich – klientów indywidualnych, sieciowych, a także tych wynajmujących powierzchnie komercyjne.

Realizacje